سایت دانشگاه تهران مفتخریم به اینکه گروه مهندسی الزهرا (س) را به عنوان همراه و یار خود انتخاب کردید و از این جهت به خود.. Product #: dan010 based on 0 reviews Regular price: 60,000,000تومان 60,000,000تومان

سایت دانشگاه تهران

برند:
کد محصول: dan010

قیمت: 60,000,000تومان

- +

مفتخریم به اینکه گروه مهندسی الزهرا (س) را به عنوان همراه و یار خود انتخاب کردید و از این جهت به خود می بالیم.

- تمامی ویژگی های این سایت دانشگاهی به همراه جدیدترین تکنولوژی روز دنیا با بالاترین کیفیت و امنیت ارائه و تضمین می گردد.

- سایت ها دارایی یکسال ضمانت صحت عملکرد و پشتیبانی فنی می باشند.

- سئوی بسیار بالا

- ضمانت برگشت هزینه در صورت عدم رضایت کارفرما در ماه اول

- دریافت هزینه های طراحی در چند مرحله در طی یکسال

تمامی سفارش ها بعد از انعقاد قرارداد و پیش پرداخت اولیه، بین 24 ساعت تا 10 روز کاری به کارفرمای محترم تحویل داده خواهند شد.

به عنوان مثال کارفرمای دانشگاهی که سایت دانشگاه تهران را به عنوان نمونه سایت مورد نظر خود در نظر گرفته اند، بعد از پرداخت هزینه، اطلاعات دانشگاهی خود را از طریق آدرس این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید برای همکاران ما در گروه مهندسی الزهرا (س) ارسال می نمایند. همکاران ما در سریعترین زمان ممکن نسبت به انطباق و بومی سازی اطلاعات سایت دانشگاه تهران با اطلاعات دانشگاه مورد نظر اقدام می نمایند. نمونه این اتفاق را به راحتی در مقایسه سایت های دانشگاه مازندران و دانشگاه تهران در سال 1398 می توانید مشاهده کنید که مشخصه های سایت دانشگاه تهران در دانشگاه مازندران بومی سازی و منطبق شده است. نسخه اولیه سایت ظرف بیست و چهار ساعت الی 10 روز کاری آماده خواهد شد و پس از بررسی توسط کارفرمای محترم و انجام موارد احتمالی مورد نظر کارفرما نسخه نهایی تحویل داده خواهد شد. 

هیچ دیدگاهی وجود ندارد
نوشتن دیدگاه
متوسطعالی