دانشگاه آزاد علوم تحقیقات مفتخریم به اینکه گروه مهندسی الزهرا (س) را به عنوان همراه و یار خود انتخاب کردید و از این جهت به خود.. Product #: dan007 based on 0 reviews Regular price: 45,000,000تومان 45,000,000تومان

دانشگاه آزاد علوم تحقیقات

برند:
کد محصول: dan007

قیمت: 45,000,000تومان

- +

مفتخریم به اینکه گروه مهندسی الزهرا (س) را به عنوان همراه و یار خود انتخاب کردید و از این جهت به خود می بالیم.

تمامی سفارش ها بعد از پرداخت هزینه و دریافت اطلاعات اولیه مورد نیاز کارفرما بین 24 ساعت تا 10 روز کاری به کارفرما های محترم تحویل داده خواهند شد.

به عنوان مثال کارفرمای دانشگاهی که سایت دانشگاه تهران را به عنوان نمونه سایت مورد نظر خود در نظر گرفته اند. بعد از پرداخت هزینه، اطلاعات دانشگاهی خود را از طریق آدرس این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید برای همکاران ما در گروه مهندسی الزهرا (س) ارسال می نمایند. همکاران ما در سریعترین زمان ممکن نسبت به انطباق و بومی سازی اطلاعات سایت دانشگاه تهران با اطلاعات دانشگاه مورد نظر اقدام می نمایند. نمونه این اتفاق را به راحتی در مقایسه سایت های دانشگاه مازندران و دانشگاه تهران می توانید مشاهده کنید که مشخصه های سایت دانشگاه تهران در دانشگاه مازندران بومی سازی و منطبق شده است.نسخه اولیه سایت ظرف بیست و چهار ساعت الی 10 روز کاری آماده خواهد شد تا توسط کارفرما بررسی و پس از انجام اصلاحات مورد نظر کارفرما نسخه نهایی تحویل ایشان گردد. 

هیچ دیدگاهی وجود ندارد
نوشتن دیدگاه
متوسطعالی